Picture of Anna S Grabowska
Zaproszenie do IKM - 21 lutego godzina 13:00
by Anna S Grabowska - Thursday, 20 February 2014, 10:03 AM
 
Przykładowe pytania:

Co dał nam projekt Active Citizens?
Jakie warsztaty zrealizowaliśmy, jak wyglądała realizacja grantu Learn with Grandma?

Jest też prośba, aby seniorzy zaimprowizowali swoje zwyczajne na PG zajęcia i opowiedzieli o Learn with Grandma.
Picture of Anna S Grabowska
Re: Zaproszenie do IKM - 21 lutego godzina 13:00
by Anna S Grabowska - Thursday, 20 February 2014, 10:44 AM
 

Barbara Borowiak

10:11 (18 minutes ago)

to Anna, me
Pani Aniu,
Nagranie będzie trwało max 1,5 godziny. Sala jest w Instytucie Kultury Miejskiej na Długim Targu. Dziennikarka to Pani Małgorzata Mrozowska z TVP Gdańsk.
Reportaż ma dotyczyć projektu Active Citizens na Pomorzu i jego wpływu na działaczki i działaczy społecznych w naszym regionie. chcemy pokazać osoby które brały udział w AC, ich projekty i osoby w którymi pracują.
Tak jak pisałam w poprzednim mailu pytania dotyczyć będą głównie Pani udziału w Active Citizens i wpływu programu na Pani pracę z seniorami. Jakie korzyści , jakie zmiany spowodował. Szczególnie by nam zależało aby powiedziała Pani o tym co wyróżnia Active Citizens czyli metodologia doceniającej dociekliwości, pracy na zasobach i silnych stronach i otwarcie na różnorodność. Zależy nam też aby powiedzieć więcej o wizycie studyjnej i tym co dało to międzynarodowe doświadczenie dla Pani pracy.
Jak najbardziej proszę tez opowiedzieć o projekcie Learn with Grandma i o tym jak udział w projekcie AC wsparł realizacje LwG. Chcemy aby w nagraniu pojawili sie również seniorzy i opowiedzieli o tym co dla nich znaczy udział w LwG, co robią w projekcie, czego się uczą? Dziennikarka pewnie zaseugeruje jakąś formę inscenizacji, zeby zabrać ciekawe materiały videosmile

Czy te informacje sa wystarczające? Ja i Ania U również będziemy dostępne w czasie nagrania, zeby nawigowac i odpowiedziec ewentualnie na wątpliwości.

Pozdrawiam serdecznie,
Basia Borowiak

Picture of Anna S Grabowska
Re: Zaproszenie do IKM - 21 lutego godzina 13:00
by Anna S Grabowska - Saturday, 22 February 2014, 05:52 AM
 
Nagranie "Active Citizens", sponsorowane przez British Council będzie dostępne w połowie marca. W załączeniu jedno zdjęcie. Więcej mozna obejrzeć w naszym projekcie SenAcT.