Picture of Elżbieta Rękawek
26 marca 2014
by Elżbieta Rękawek - Wednesday, 26 March 2014, 07:54 PM

Nareszcie aktywność fizyczna, nasi przyjaciele z Turcji zorganizowali nam wycieczkę w góry, jechaliśmy jak korpus dyplomatyczny, przed naszym busem Mercedesem jeden samochód, a za nami trzy.
Pokonaliśmy z kijkami 5. kilometrową trasę, podziwiając piękny górski krajobraz. Zostałyśmy zaproszone do miejscowego, letniego domku na potrawy przygotowane na grillu. "Wprost brak mi słów wyobrażenia" dla oddania atmosfery tego spotkania.
Picture of Anna S Grabowska
Re: 26 marca 2014
by Anna S Grabowska - Wednesday, 26 March 2014, 08:02 PM

Nasza grupa, fotoreporter przy tym był smile

Picture of Janina Skuza
Odp: Re: 26 marca 2014
by Janina Skuza - Thursday, 27 March 2014, 04:15 PM

Też pochodziłabym! Całuski i uściski dla wszystkich.Szeroki uśmiech
Re: Odp: Re: 26 marca 2014
by Anna S Grabowska - Thursday, 27 March 2014, 04:23 PM

Pozdrowienia dla silnej grupy w Gdańsku. Spędziłam prawie cały dzień w szpitalu, były problemy z ubezpieczeniem, ale jak to mówi moja wnuczka Kasia"udało się" i przepchali mi uszy, bo nic nie słyszałam. Joanna też jest chora, dostała anytybiotyk i inne lekarstwa. Wanda, która nie mówiła już mówi. I jak widać nie ma czego nam zazdrościć ;)
Picture of Elzbieta  Pawlowicz
Odp: Re: Odp: Re: 26 marca 2014
by Elzbieta Pawlowicz - Thursday, 27 March 2014, 04:30 PM

No to całuski dla Wszystkich, a szczególnie moc ciepłych życzeń dla solenizantki Lideczki Buziaki Buziaki Buziaki !!!!

Wbrew pozorom nie był to dzień całkiem stracony, opiszemy wieczorem...

Pa

Picture of Danuta Siemińska
Odp: Re: 26 marca 2014
by Danuta Siemińska - Thursday, 27 March 2014, 04:19 PM

Co tam Lidka R.i ci młodzi. My KOBIETY! działamy! Tzn. JA! Beatka (wolontariuszka), Lidka B. - dzisiejsza solenizantka, (tak, tak) ucząc się świętujemy. Ciasta Lidki pycha!  Humory nam dopisują, a dla wszystkich coraz bardziej "sturczonych" buziaki i pozdrowienia. Dobrze Wam tam, oj dobrze.
Re: Odp: Re: 26 marca 2014
by Anna S Grabowska - Thursday, 27 March 2014, 04:25 PM

Dla Lidki specjalne życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności.