Picture of Bogumiła Masiulanis
Nordic Walking w Jelitkowie 22.05.2010
by Bogumiła Masiulanis - Sunday, 23 May 2010, 06:52 PM
 
Zajęcia poprowadzone w parku w Jelitkowie przez naszego nieocenionego Zbyszka były fantastyczne. Żałuję że dotąd nie mogłam tam spotykać się z Wami. Ani dziękuję za utrwalenie naszych ćwiczeń na interesujących zdjęciach.
Nasza przemiła Ela jeszcze raz pokazała się nam jako urodzona Gwiazda i aż się nie chce wierzyć, że jest już babcią. Chociaż do tak uroczych wnucząt każda z nas chętnie by się przyznała.
Te końcowe zdjęcia kaczej rodzinki nad stawem w parku zachęcają do wyruszenia na łono przyrody.
Wszystkim uczestnikom spotkania w Jelitkowie i wszystkim pozostałym seniorom z naszej grupy życzę pięknej wakacyjnej pogody, wielu miłych spotkań i wrażeń.
Do zobaczenia. Bogunia.
...
Re: Nordic Walking w Jelitkowie 22.05.2010
by Janina Foks - Sunday, 23 May 2010, 09:23 PM
 

Boguniu, jestem pelna podziwu dla Ciebie.  Jak  tego dokonalas, ze Twoj wpis pojawil sie w odpowiednim miejscu. Probowalam bezskutecznie. Zdjęcia  oczywiscie obejrzalam.Naapisalam o  wspolnej decyzji,  zeby ponownie  się spotkac w czerwcu. Niestety wszystko w innym miejscu.

Picture of Anna S Grabowska
Re: Nordic Walking w Jelitkowie 22.05.2010
by Anna S Grabowska - Monday, 24 May 2010, 09:37 AM
 
Janka, nie ma w tym nic dziwnego, że są problemy z odnalezieniem właściwego forum. Pracujemy na wielu forach dyskusyjnych, każdy e-kurs oraz każdy e-warsztat ma swoje forum, na głównej stronie są 3 fora, jedno ogólne (Forum po polsku) i dwa dot. wyjazdów (Hamburg, Skurup).
Ponieważ praktyka czyni mistrza, zapraszam do testowania wpisów na naszych forach.
Tobie i Boguni wszystko idzie znakomicie smile