...
Spotkanie cd
by Janina Foks - Tuesday, 22 June 2010, 08:52 AM

Kochani, zareagujcie! Przypominam, mamy się spotkać w przyszłym  tygodniu na działce. Oczywiście  nie  obowiązkowo, ale dla PRZYJEMNOŚCI. Zresztą na inne zajęcia  również przychodzimy dla przyjemności. Dodatkowo udział w spotkaniu zaliczy Wam się jako dobry uczynek.  Do tej pory działka kojarzy mi się z ciężką pracą a słyszałam, że może również być miejscem  odpoczynku i  zabawy  , czyli  faktycznie przyjemności. Po spotkaniu może uwierzę.

Początkowo zamierzaliśmy  spotkać się we wtorek 29-tego czerwca,  zmieniliśmy  termin  na jeden dzień później czyli  spotykamy się we środę 30-tego czerwca. O szczegółach jeszcze porozmawiamy. Narazie –kto  pojedzie?  Dajcie znać  na forum  lub  na mój adres   janfoks@op.pl .Dodatkowo chyba wyślę e-maile do każdego.  Zastanawiamy  się jak dojechać, można pociągiem (stacja  zbyt  oddalona), wygodniej autobusem. Idealnie byłoby gdybyśmy dysponowali  własnym  transportem. Bogunia  i ja dysponujemy, ale musiałybyśmy  zabrać małżonków  (my nie mamy prawa jazdy).  Wojtek proponuje zamówić  transport (koszty dodatkowe). Może Zbyszek weźmie sobie urlop od Rodziny i przyjedzie.  Byłby  nie tylko kolejny samochód ale niezastąpiony kompan i teacher.

Mapę  wyrysuję  i podam  dokładne miejsce działki.  Na razie tak  z grubsza-nie  daleko wsi Żuromino, nad górnym jeziorem  Raduńskim, naprzeciwko większej wyspy. Proponuję wybrać się bez względu na pogodę ( to może być również  do  uzgodnienia).

Picture of Anna S Grabowska
Re: Spotkanie cd
by Anna S Grabowska - Tuesday, 22 June 2010, 01:22 PM

Postaram się przyjechać, transport póki co nieznany.
O której zaczniemy spotkanie?
Picture of Bogumiła Masiulanis
Odp: Spotkanie cd
by Bogumiła Masiulanis - Wednesday, 23 June 2010, 05:10 PM

Janeczko, ja oczywiście też deklaruję chęć udziału w spotkaniu. Jak się jednak wydaje większość członków naszej grupy zrobiła już sobie wakacje także od komputera. Na moją prośbę Marek znalazł połączenia autobusowe do Borucina i z powrotem do Gdańska :
tam:autobus do Bytowa 7,00 w Borucinie o 8,25
11,15 " 12,40

Powrót z Borucina : 15,28 w Gdańsku o 16,57
17 o7 " 18,37 (kursuje w okresie wakacji)

Pozdrawiam Ciebie i Wszystkich. Czekam na dalsze wieści. Bogunia.
Picture of Zbigniew  Chodorowski
Odp: Spotkanie cd
by Zbigniew Chodorowski - Wednesday, 23 June 2010, 11:27 PM

Nistety wszelkie rozmowy zkakonczone fiaskiem na dodatek mam

zapewniona dyzur z wnukiem.Serdecznie pozdrawiam i dziekuje

za wspanily urlop i wspomnienia ze szwecji       Zbyszek