Picture of Anna S Grabowska
Jedziemy pociągiem do Zakopanego
by Anna S Grabowska - Friday, 4 February 2011, 06:44 AM

Uczestników spotkania w Koszycach proszę o wykupienie zniżki na pociągi, która uprawnia do nabycia w ciągu roku kalendarzowego biletów na dwa przejazdy koleją z ulgą 37% w klasie 2 pociągu osobowego, pośpiesznego lub ekspresowego.
Taką legitymację można wykupić za 5 PLN w Polskim Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów, który znajduje się we Wrzeszczu na ul Grunwaldzkiej 131.
Dojechać można tramwajem, wysiąść należy koło tzw. wysepki (przystanek przed Galerią Bałtycką). Nie przechodząc na żadną ze stron ulicy Grunwaldzkiej należy pójść prosto z przystanku ścieżką w kierunku Galerii. Mija się m. in. sklep z sukniami ślubnymi.
Kamienica Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów znajduje się w pobliżu. Na budynku jest duża tablica informacyjna.
Czekam na potwierdzenie zakupu legitymacji.
Picture of Irena Witort
Odp: Jedziemy pociągiem do Zakopanego
by Irena Witort - Tuesday, 8 February 2011, 05:08 PM

Mam zniżkę 37% z tytułu posiadania legitymacji osoby represjonowanej.Pozdrawiam Irena
Picture of Danuta Siemińska
Re: Jedziemy pociągiem do Zakopanego
by Danuta Siemińska - Wednesday, 9 February 2011, 04:30 PM

Czy moje zgloszenie na wyjazd do Koszyc (na ostatnim spotkaniu) zostalo przyjęte? Wersja 2.0 wyjazdu jest super! Z powodow zdrowotnych nie będzie mnie 10.02. na naszych zajęciach. Pozdrawiam. smile

Danka Sieminska - Wednesday, 9 February 2011

Picture of Anna S Grabowska
Re: Jedziemy pociągiem do Zakopanego
by Anna S Grabowska - Wednesday, 9 February 2011, 06:52 PM

Nie ma i nie będzie dyskryminacji. Wszyscy autorzy e-warsztatów oczywiście pojadą smile